Ses Kayıt Cihazları


Ultra Mini Dinleme Cihazı
Her yere kolaylıkla gizlenebilir süper mini boyutları ile en başarılı dinleme cihazlarıdır.
___________________________________

Sese Duyarlı Kayıt Özelliği
Sadece ses algıladığında kayıt yapabilirliği sayesinde çok uzun süreler kayıt avantajı sunar.
___________________________________

En Uzun Pil Ömrü
Tasarım ve mühendislik harikası profesyonel ses kayıt cihazları çektiği mikro amper seviyesindeki enerji tüketimleri ile boyutlarına göre inanılması güç süreler kayıt yapabilmektedirler.


Ts-Market Edic Mini Tiny 16 Serisi B25 Model
Dijital Ses Kaydedici
Tanımı : Profesyonel Mikro Mini Gizli Ses Kaydedici - Küçük Ses Kayıt Cihazı
_____________________________________________________________________________________
AG34 Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.

Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
Tel : 0 216 472-6188
Gsm : 0 533 724-8853
Süphelerinizi Giderin !
Profesyonel Mini Gizli Ses Kayıt Cihazları ile şüphelerinize son verin!.

----------------------------
İş Yaşamınızdaki İstihbarat Aracınız !
Personeliniz veya İş arkadaşınız hakkındaki şüphelerinizi giderin.
  • Kapasite : Max. 1200 Saat
  • Pil Süresi : 130 Saat (Kayıtta)
  • Pil : CR2450
  • Ölçüleri : 32x12 mm
  • Ağırlık : 18 gr.
Ana Sayfa     |      Ürünler      |      Hizmetler      |       Hakkımızda      |      İletişim
Model
Kapasite
Fiyat
Edic-Mini Tiny 16 B25
8960 Dk / 150 Saat
$ 625 + Kdv
Edic-Mini Tiny 16 B25
17920 Dk / 300 Saat
$ 785 + Kdv
Edic-Mini Tiny 16 B25
35840 Dk / 600 Saat
$ 1.030 + Kdv
Edic-Mini Tiny 16 B25
71680 Dk / 1200 Saat
$ 1.360 + Kdv
B30 Model seskayıt cihazında biraz daha büyük olan bu modelin avantajı 130 saat (5,5 Gün) kayıtta batarya dayanımına sahip oluşudur. Böyle bir batarya süresine sahip oluşuna oranla cihazın boyutları inanılmaz küçüktür. Özellikle araç içi ses kayıt ihtiyaçlarında uzun süreli bırakılmalara karşı batarya desteği ile ön plana çıkmaktadır. Her yerde ve her ortamda kolaylıkla ses kaydı yapmanıza imkan verir. Extra ses hassasiyeti ile geniş mekanlarda dahi başarılı ses alabilmektedir.